StartupMarketing: Cena za nastavenie reklamy na internete

Cenník za nastavenie reklamy na internete

V našom portfóliu sú menší klienti, ktorých mesačný rozpočet sa pohybuje v desiatkach až stovkách eur. Rovanko tak pomáhame etablovaným e-shopom, ktorých rozpočty sú tisícky eur mesačne. Máme riešenia pre mikro, malých a stredných podnikateľov. Ročne spravujeme pol milióna eur, ktoré klienti investujú do reklamných kampaní.


online reklama cena

Hodnotenie služieb StartupMarketing.sk
Pre prečítanie recenzií kliknite

Ceny v balíkoch sú za nastavenie reklamných kampaní a mesačnú optimalizáciu. Súčasťou všetkých balíkov je aktívna komunikácia, reportovanie a konzultácia výsledkov. S klientmi spolupracujeme v mesačných cykloch. To znamená, že nie ste viazaný žiadnou dlhodobou zmluvou a platíte vždy len za prácu v danom mesiaci.

BALÍK XL

NIE LEN REKLAMA

Okrem špičkových reklamných kampaní vykonáme SEO audit, zhodnotíme organické pozície, pozrieme sa na konverzný pomer, zanalyzujeme užívateľskú skúsenosť. Na základe poznatkov navrhneme riešenia.

CENA: 1 400€
Najobľúbenejší

BALÍK L

PROFI ONLINE REKLAMA

Efektívny marketing v celom online prostredí. Facebook a Instagram reklama, dynamický remarketing, A/B testovanie, Google Shopping a textové reklamy. Prepojíme e-shop s cenovým porovnávačom. Pre ambiciózne e-shopy, ktoré chcú zvýšiť svoje tržby a znásobiť počet objednávok.

CENA: 700€

BALÍK M

ROZBIEHAM SA

Pokročilé reklamné kampane na Facebooku a Instagrame alebo v Google vyhľadávaní zamerané na zvýšenie povedomia a konverzie. Vhodné pre tých, ktorý chcú rozbehnúť jeden kanál na plný plyn.

CENA: 350€

BALÍK S

PRÁVE ZAČÍNAM

Jedna PPC kampaň. Vhodné pre podnikateľov, ktorí poskytujú služby a chcú spustiť reklamu s rozpočtom desiatky až stovky eur.

CENA: 250€

ŠPIČKOVÉ KNOW-HOW

Digitálna agentúra StartupMarketing je certifikovaným partnerom Googlu. Dokazuje to, že vytvárame a spravujeme reklamné kampane, ktoré podporujú rast e-shopov a firiem.


Online marketingová agentúra StartupMarketing je držiteľom odborného certifikátu Heureky a má vytvorené partnerstvá s poskytovateľmi e-shopových riešení.

VÝSLEDKY REKLÁM

Online marketingová agentúra, ktorá sa sústredí sa na najdôležitejšie metriky.

5,3 milióna €

Obrat za posledných 12 mesiacov

Ročný obrat, ktorý pre klientov dosahujeme len z platenej reklamy.

760%

Priemerný ROAS

Za každé investované euro klienti v priemere utržia 7,6€.

KONZULTÁCIA ONLINE MARKETINGU S EXPERTOM ZADARMO

Zistite ako môže vaše podnikanie rásť s využitím špičkového digitálneho marketingu.


Nezáväzná, 30 minútová konzultácia digitálneho marketingu.
Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte hovor ešte dnes.


KOMU POMÁHAME


E-shop Zdenkatri.sk má pestrú ponuku produktov pre deti. Zabezpečili sme prepojenie s predajcom Mall.sk a Heurekou. Cez systém Mergado sme upravili názvy kategórií.

E-shop, ktorý ponúka LED osvetlenie, moderné zásuvky a vypínače. Nastavili sme dynamický remarketing a spustili A/B testovanie. Výsledkom bola návratnosť investície 1300%.

Elektronický obchod s fintess príslušenstvom. V priebehu troch mesiacov sme novou štruktúrou Google textových kampaní a Google nákupov dosiahli zvýšenie počtu objednávok až o 290%.

Firma Eko-Profit poskytujete komplexné služby v oblasti účtovníctva a mzdovej agendy. Vďaka personalizovanej Google reklame úspešne získava nových klientov z celého Slovenska.


Kontakt

Odpovieme Vám
+421 948 114 238
whatsapp icon
Napíšte nám
info@startupmarketing.sk
Stretnime sa
Košice
Prešov
Sabinov