CENNÍK ZA NASTAVENIE REKLAMY NA INTERNETE

V našom portfóliu sú menší klienti, ktorých mesačný rozpočet sa pohybuje v desiatkach až stovkách eur. Rovnako tak pomáhame e-shopom, ktorých rozpočty sú tisícky eur mesačne. Máme riešenia pre mikro, malých a stredných podnikateľov. Ročne spravujeme rozpočet 1 000 000€, ktorý klienti investujú do reklamných kampaní.

Ceny v balíkoch sú za nastavenie reklamných kampaní a mesačnú optimalizáciu. Súčasťou všetkých balíkov je aktívna komunikácia, reportovanie a konzultácia výsledkov. S klientmi spolupracujeme v mesačných cykloch. To znamená, že nie ste viazaný žiadnou dlhodobou zmluvou a platíte vždy len za prácu v danom mesiaci.

Online marketing cena

Internetová reklama cena

Cena internetovej reklamy = cena za našu prácu + kredit

Cena za našu prácu – v balíkoch vyššie je spomenutá cena za našu prácu. Platíte ju nám.

Kredit – suma, ktorú platíte za kliknutia. Platíte priamo Googlu alebo Facebooku.

Výhodou internetovej reklamy je, že môžete nastaviť rozpočet podľa aktuálnych možností a kedykoľvek ho podľa výsledkov zvýšiť alebo znížiť. Ak s internetovou reklamou začínate môžete nastaviť denný rozpočet 5€ a následne ho podľa výkonnosti reklám zvýšiť.

VIAC AKO 260 KLIENTOV

Sme experti, ktorí doručujú špičkové služby. Pomohli sme už viac ako 260 klientom. Prečítajte si recenzie o našej práci.

PLATÍTE AŽ KEĎ ZAČNEME PRACOVAŤ

Celá komunikácia pred začatím spolupráce je zadarmo. Zadarmo navrhneme ideálnu stratégiu a vykonáme audit vašich reklám.

SPOLUPRÁCU MÔŽETE UKONČIŤ KEDYKOĽVEK

Našu spoluprácu môžete kedykoľvek ukončiť alebo flexibilne prispôsobiť aktuálnym potrebám.

Certifikovaný partner Google

Digitálna agentúra StartupMarketing je certifikovaným partnerom Googlu. Dokazuje to, že vytvárame a spravujeme reklamné kampane, ktoré podporujú rast e-shopov a firiem.