Digitálna agentúra StartUpMarketing

Náš názov vychádza z inovatívneho a dynamického prostredia. Každá firma musí vždy napredovať, aby ju nepohltila konkurencia. My sme tu práve preto, aby sme pomohli vašej začínajúcej alebo etablovanej firme rásť. Vždy hľadáme inovatívne riešenie marketingu, aby ste boli o krok vpred pred konkurenciou.


Digitálna marketingová agentúra StartUpMarketing

Hodnotenie služieb StartupMarketing.sk
Pomohli sme už 234 e-shopom

Naša vášeň pre marketing z nás vybudovala spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby online marketingu. Poslaním digitálnej agentúry StartupMarketing je zákazníkom doručiť produkty a služby najvyššej kvality. Veríme, že práve tento prístup zameraný na zákazníka nás radí medzi najlepšie digitálne agentúry. Skutočne sa usilujeme o rast podnikania našich klientov.

Naše služby poskytujeme za férové ceny a vždy vám vysvetlíme a doporučíme, ktoré online kanály sú pre váš online projekt ideálne a doručia požadované výsledky.

Akcelerátor predajov v krátkom časovom horizonte

ONLINE REKLAMA

Statégia reklamných kampaní

Google reklama

Google Shopping

Facebook reklama

Instagram reklama

Dynamický remarketing

Video reklama na YouTube

Cenové porvnávače Heureka, Favi, Biano

Audit aktuálnych reklamných kampaní

Facebook pixel

Meranie konverzií

Dosahovanie dlhodobých cieľov

ONLINE MARKETING A DLHODOBÝ ROZVOJ

Analýza kľúčových slov

Návrh štruktúry kategórií a blogov

Analýza organických pozícií

Analýza konkurencie

Analýza príležitosti

Konzultácia SEO

E-mail marketing

Optimalizácia pre maximalizáciu objednávok

Zlepšovanie návratnosti investície na reklamu ROAS

Zvýšenie zisku a objemu predaja

ŠPIČKOVÉ KNOW-HOW

Digitálna agentúra StartupMarketing je certifikovaným partnerom Googlu. Dokazuje to, že vytvárame a spravujeme reklamné kampane, ktoré podporujú rast e-shopov a firiem.


Online marketingová agentúra StartupMarketing je držiteľom odborného certifikátu Heureky a má vytvorené partnerstvá s poskytovateľmi e-shopových riešení.

VÝSLEDKY REKLÁM

Digitálna agentúra, ktorá sa sústredí sa na najdôležitejšie metriky.

5,3 milióna €

Obrat za posledných 12 mesiacov

Ročný obrat, ktorý pre klientov dosahujeme len z platenej reklamy.

760%

Priemerný ROAS

Za každé investované euro klienti v priemere utržia 7,6€.

KONZULTÁCIA ONLINE MARKETINGU S EXPERTOM ZADARMO

Zistite ako môže vaše podnikanie rásť s využitím špičkového digitálneho marketingu.


Nezáväzná, 30 minútová konzultácia digitálneho marketingu.
Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte hovor ešte dnes.E-shop Zdenkatri.sk má pestrú ponuku produktov pre deti. Zabezpečili sme prepojenie s predajcom Mall.sk a Heurekou. Cez systém Mergado sme upravili názvy kategórií.

E-shop, ktorý ponúka LED osvetlenie, moderné zásuvky a vypínače. Nastavili sme dynamický remarketing a spustili A/B testovanie. Výsledkom bola návratnosť investície 1300%.

Elektronický obchod s fintess príslušenstvom. V priebehu troch mesiacov sme novou štruktúrou Google textových kampaní a Google nákupov dosiahli zvýšenie počtu objednávok až o 290%.

Firma Eko-Profit poskytujete komplexné služby v oblasti účtovníctva a mzdovej agendy. Vďaka personalizovanej Google reklame úspešne získava nových klientov z celého Slovenska.


Digitálna agentúra StartupMarketing a jej hodnoty


Spoľahlivosť

To, že si nás vyberiete ako partnera pre vaše podnikanie nie je pre nás samozrejmosťou. Preto vždy konáme zodpovedne, sme spoľahlivý dlhodobý partner, ktorý neustále sleduje výkonnosť marketingových aktivít a dbá na vynikajúcu komunikáciu.


Transparentnosť a úprimnosť

S klientmi udržiavame transparentný vzťah, vždy Vám povieme pravdu o aktuálnych výsledkoch, a o tom aké kroky podstúpiť pre zlepšenie výsledkov. Našim cieľom je odstrániť akékoľvek nejastností v mysliach klientov a udržiavať dlhodobý priateľský vzťah.


Odbornosť a efektivita

Neustálym vzdelávaním a širokým spektrom skúsenosti klientom poskytujeme profesionálnu službu na vysokej úrovni so zameraním sa na zhodnotenie každého investovaného eura. Neustále sa zameriavame na návratnosť vašej investície do reklamných kampaní. Naším cieľom je, aby vaše podnikanie rástlo s našou podporou.


Dravosť

Pri našej práci slovo "nie" alebo "nedá sa" neexistuje. Sme odhodlaní stráviť hodiny štúdiom, analyzovaním a testovaním pre dosiahnutie a doručenie čo najlepšieho výsledku, ktorý predčí vaše očakávania.

Člen tímu digitálnej agentúry StartupMarketing Marek

Marek Páll

Marek stojí za celým projektom digitálnej agentúry StartUpMarketing, ktorému venuje veľkú dávku energie každý deň. V Sydney pracoval ako online marketingový špecialista pre popredné Austrálske e-shopy, zaoberajúce sa predajom prémiovej kozmetiky. Komplexné skúsenosti s riadením e-shopu získal na pozícií manažéra logistiky pre jednu z najväčších online lekárni pôsobiacu na rakúskom a nemeckom trhu. Rozhodnutie spraví vždy až po analýze množstva dát a predikcii možných výsledkov reklamných kampaní. Marketingové vzdelanie si doplnil štúdiom v Sydney.

Špecializácia

Klientom pomáha pri vytváraní celkovej stratégie so zameraním sa na návratnosť investovaných financií. Veľký dôraz kladie na komunikáciu a aktívnu spoluprácu s klientom pre zabezpečenie čo najlepších výsledkov. Poskytuje konzultácie na mieru pre zabehnuté, ale aj novo vznikajúce projekty, ktoré potrebujú správne nasmerovať v online prostredí.

Certifikáty

Google reklama vo vyhľadávacej sieti, Google Shopping, Obsahová sieť Google

Člen tímu digitálnej agentúry StartupMarketing Miroslav

Miroslav Páll

Miroslav začal s online marketingom v roku 2015, kedy prvý krát okúsil silu online reklamy, keď pre svoj podnikateľský projekt spustil prvú reklamnú kampaň na sociálnej sieti Facebooku. Je špičkovým odborníkom v oblasti nastavenia reklamných kampaní nielen na sociálnych sieťach. Marketingové znalosti naberá z prednášok a konferencií popredných slovenských a zahraničných odborníkov. Aktívne sa podieľa na tvorbe detailných návodov z oblasti Google Ads, Google Analytics a Facebook Ads, aby mohol svoje znalosti ďalej sprostredkovať podnikateľom a začínajúcim marketérom.

Špecializácia

Zameriava sa na remarketing, reklamu na sociálnych sieťach, správne meranie konverzií na webových stránkach a optimalizáciou XML Feedov pre cenové porovnávače.

Kontakt

Odpovieme Vám
+421 948 114 238
whatsapp icon
Napíšte nám
info@startupmarketing.sk
Stretnime sa
Košice
Prešov
Sabinov