Personalizovaný email marketing aj pre váš web - StartupMarketing fbpx We are Extreamly sorry, But the browser you are using is probably from when civilization […]" /> fbpx We are Extreamly sorry, But the browser you are using is probably from when civilization […]" />

E-MAIL MARKETING

Oznámte informácie o novinkách a zľavách svojím zákazníkom e-mail marketingom a personalizovanou správou, ktorá ich privedie znovu až do nákupného košíka vášho e-shopu.


Konzultácia zadarmo ⟶

Rozvíjajte vzťah so zákazníkmi a priveďte ich späť na váš e-shop

Zavedieme e-mail marketing a odošleme prvý newsletter vašim zákazníkom

TVORBA NEWSLETTEROV

Postaráme sa o pravidelnú tvorbu newsletterov tak, aby sme zákazníkov oslovili s predajnou správou, novinkou alebo blahoželaním.

PERSONALIZÁCIA

E-mail Marketing personalizujeme a vytvárame segmenty užívateľov, aby sme zabezpečili čo najvyšší pomer otvorení a presmerovaní na cieľovú stránku.

A/B TESTOVANIE & ANALYTIKA

Testovanie predmetu správy, šablóny, tlačidiel aby bol e-mail marketing čo najefektívnejší.

KONZULTÁCIA ONLINE MARKETINGU S EXPERTOM ZADARMO

Zistite ako môže vaše podnikanie rásť s využitím špičkového digitálneho marketingu.


Nezáväzná, 30 minútová konzultácia digitálneho marketingu.
Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte hovor ešte dnes.


KOMU POMÁHAME


E-shop Zdenkatri.sk má pestrú ponuku produktov pre deti. Zabezpečili sme prepojenie s predajcom Mall.sk a Heurekou. Cez systém Mergado sme upravili názvy kategórií.

E-shop, ktorý ponúka LED osvetlenie, moderné zásuvky a vypínače. Nastavili sme dynamický remarketing a spustili A/B testovanie. Výsledkom bola návratnosť investície 1300%.

Elektronický obchod s fintess príslušenstvom. V priebehu troch mesiacov sme novou štruktúrou Google textových kampaní a Google nákupov dosiahli zvýšenie počtu objednávok až o 290%.

Firma Eko-Profit poskytujete komplexné služby v oblasti účtovníctva a mzdovej agendy. Vďaka personalizovanej Google reklame úspešne získava nových klientov z celého Slovenska.


Kontakt

Odpovieme Vám
+421 948 114 238
whatsapp icon
Napíšte nám
info@startupmarketing.sk
Stretnime sa
Košice
Prešov
Sabinov