GOOGLE REKLAMA

Profesionálna tvorba a správa Google reklám, s cieľom získať nových zákazníkov.

Google reklama s certifikovaným partnerom

O vaše reklamy sa budú starať len skutoční odborníci. Sme certifikovaní špecialisti na Google reklamu. Máme certifikáciu na všetky typy reklamných kampaní.

 

  • Textová reklama
  • Obsahová reklama
  • Google Shopping
  • YouTube reklama
  • Reklama pre aplikácie

Koľko stojí Google reklama

Cena Google reklamy sa odvíja od ceny za kliknutie na reklamu. Cena za kliknutie je pre každé kľúčové slovo iná, môže to byť 0,1€ ale aj 3€. Ovplyvňuje to hlavne konkurencia vo vašom odvetví a kvalita nastavených reklám. Príklady cien za kliknutia nájdete na obrázku, ceny sme aktualizovali v januári 2023.

Výhodou Google reklamy je, že môžete nastaviť rozpočet podľa aktuálnych možností a kedykoľvek ho podľa výsledkov zvýšiť alebo znížiť. Ak s Google reklamou začínate môžete nastaviť denný rozpočet 5€ a následne ho podľa výkonnosti reklám zvýšiť. Detaily o tom koľko stojí Google reklama nájdete v našom článku.

VIAC AKO 260 KLIENTOV

Sme experti, ktorí doručujú špičkové služby. Pomohli sme už viac ako 260 klientom. Prečítajte si recenzie o našej práci.

PLATÍTE AŽ KEĎ ZAČNEME PRACOVAŤ

Celá komunikácia pred začatím spolupráce je zadarmo. Zadarmo navrhneme ideálnu stratégiu a vykonáme audit vašich reklám.

SPOLUPRÁCU MÔŽETE UKONČIŤ KEDYKOĽVEK

Našu spoluprácu môžete kedykoľvek ukončiť alebo flexibilne prispôsobiť aktuálnym potrebám.

Manažment Google Ads, ktorý posunie vaše podnikanie na novú úroveň

Google reklama umožňuje cielenie na užívateľov, ktorí už sú pripravení nakupovať. S tímom expertom na google reklamu a správne nastavenou stratégiou dokážete dominovať vášmu odvetviu a zabezpečiť rast podnikania. Ako váš digitálny partner pripravíme silné google reklamné kampane, ktorých cieľom je maximalizovať počet objednávok a udržať pozitívnu návratnosť investície.

Manažment Google reklám od expertov zo StartupMarketing sa sústredí na škálovateľnosť. To znamená, že sa snažíme o udržanie alebo zvýšenie marže pri súčasnom zvyšovaní počtu objednávok.

Google reklama: služby, ktoré pre vás zabezpečíme

Textová Google reklama

Analýza kľúčových slov a zostavenie štruktúry reklamných kampaní. Automatické pravidlá pre maximalizáciu tržieb a minimalizáciu cien za nákup.

Google Shopping

Spustenie nákupných reklám vo vyhľádávacej sieti Google pomocou XML FEEDu. Vytvorenie a nastavenie Google Merchant Center účtu.

Remarketing

Zobrazenie personalizovanej reklamy v obsahovej sieti návštevníkom alebo zákazníkom vášho webu na základe ich správania.

Meranie konverzií

Správne nastavenie merania akcií, ktoré sú pre váš projekt dôležité. Môže to byť nákup, odoslanie formulára, klik na tlačidlo alebo iná aktivita.

Google reklama: optimalizácia

Reklamné kampane na Googli optimalizujeme s cieľom získať nových zákazníkov a zameraním na čo najvyššiu rentabilitu spustených reklám.

Prípadová štúdia Google reklama

E-shopu Evander.sk, ktorý predáva produkty na vybavenie domácej posilňovne sme pomohli s kompletným nastavením Google reklamy.

ZADANIE

Mám záujem spustiť online reklamu pre e-shop tak, aby bola efektívna a prinášala nové objednávky.

NÁŠ PRÍSTUP

Keďže klient mal v úvode obmedzený reklamný rozpočet spustili sme len reklamnú kampaň Google Shopping. Táto kampaň dosahuje pri väčšine e-shopoch najlepšie výsledky. Cenu za prácu, ktorú by klient musel zaplatiť za ďalšie typy reklám sme využili efektívne a investovali ju do reklamného kreditu.

RIEŠENIE

  1. Vytvorili sme nový Google Ads účet.
  2. Nastavili sme konverznú akciu nákup, ktorá nám umožnila správne vyhodnocovať a optimalizovať google reklamy.
  3. Nastavili sme účet Google Merchant Center a skontrolovali kvalitu XML Feedu.
  4. Spustili sme reklamnú kampaň Google Shopping.
  5. Na základe získaných dát sme kontrolovali výkonnosť produktov, cenové ponuky a prispôsobovali stratégiu ponúkania cien.

Spustili sme efektívnu reklamnú kampaň, pre ktorú zabezpečujeme dlhodobú správu.

DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY

ZVÝŠENIE POČTU OBJEDNÁVOK O 68%

NÁVRATNOSŤ INVESTÍCIE NA REKLAMU: 825%

POČET KLIKNUTÍ NA REKLAMU: 1730
ROZPOČET: 564€

Špičkové know-how

Google partner

Digitálna agentúra StartupMarketing je certifikovaným partnerom Googlu. Dokazuje to, že vytvárame a spravujeme reklamné kampane, ktoré podporujú rast e-shopov a firiem.

Shoptet Partner

Online marketingová agentúra StartupMarketing má vytvorené partnerstvá s poskytovateľmi e-shopových riešení.

Heureka Partner

Online marketingová agentúra StartupMarketing je držiteľom odborného certifikátu Heureky.

Často kladené
otázky

Ak ste nenašli odpoveď, ktorú hľadáte napíšte alebo zavolajte nám, radi vám odpovieme.
Koľko stojí Google reklama?
Cena Google reklamy závisí najmä od podnikateľského odvetvia a konkurencie. Čím viac uchádzačov má záujem byť na prvých platených priečkiach tým bude cena reklamy vyššia. Cena za kliknutie na reklamu sa vo vyhľadávacej sieti Google pohybuje pre e-shopy na úrovni 0,1€ – 0,4€. Vo veľmi konkurenčnom odvetví akým je napríklad poisťovníctvo sa môže cena za kliknutie, a teda návštevu webu pohybovať vo výške 2€. Vo vyhľadávacej sieti Google neúčtuje poplatky za zobrazenie reklamy, platíte len vtedy ak niekto na vašu reklamu klikni (PPC – pay per click). Ak sa vaša reklama zobrazí, ale užívateľ sa rozhodne kliknúť na inú, ktorá ho viac zaujme vy neplatíte nič.
Ako môže Google reklama pomôcť môjmu biznisu?
Google vyhľadávanie dnes používajú milióny užívateľov každý deň ak chcú nájsť odpoveď na svoju otázku, riešenie svojho problému alebo kúpiť produkt, ktorý potrebujú. Ak používate Google reklamu môžete svoje produkty a služby zobraziť užívateľom, ktorí o ne majú práve teraz záujem. Google reklama je najefetktívnejší spôsob, ako na váš web a e-shop získať užívateľov, ktorí už majú záujem o vaše produkty. Čo je ešte zaujímavejšie? Platíte len vtedy ak niekto klikne na vašu reklamu. Ak sa vaša reklama zobrazí vo vyhľadávaní, ale užívateľ na ňu neklikne neplatíte nič.
Stratím po skončení spolupráce nastavenia v Google účte, ktoré zrealizujete?
Všetky nastavenia, reklamné kampane, kľúčové slová, reklamné texty a kódy ostanú dostupné aj po ukončení našej spolupráce. Ste výhradným vlastníkom reklamných účtov, všetky zmeny, ktoré vykonáme budete mať k dispozícií.
Viete mi poradiť aký typ online reklamy je vhodný pre môj projekt?

Áno, na základe naších skúsenosti dokážeme určiť a odporučiť vám, ktoré marketingové aktivity dokážu zabezpečiť čo najvyššiu návratnosť investície pe váš web alebo e-shop. Neváhajte sa na nás obrátiť ak si nie ste istý aký typ online reklamy by mohol pomôcť vášmu e-shopu, firme alebo podnikaniu.

Ako bude prebiehať spolupráca ak si objednám Google reklamy?
S klientmi spolupracujeme v mesačných cykloch. To znamená, že nie ste viazaný žiadnou dlhodobou zmluvou a platíte vždy len za prácu v danom mesiaci. S väčšinou klientov spolupracujeme dlhodobo šesť a viac mesiacov. Nastavenia kódov, konverzných akcií a reklamných kampaní budete mať k dispozícií aj po ukončení spolupráce, keďže je všetko realizované vo vašich účtoch.

I. Etapa – Nastavenie
1. Konzultácia s klientom o jeho cieľoch a podnikaní

2. Zanalyzujeme portfólio produktov alebo služieb

3. Pomôžeme s nastavením potrebných účtov a útržkov kódov Google Ads, Google Anlytics a Merchant Center

4. Postaráme sa o bezchybné meranie konverzií

5. Detailná analýza kľúčových slov

6. Tvorba listu negatívnych kľúčových slov

7. Návrh štruktúry reklamných kampaní a skupín

8. Voľba stratégie ponúkania cien na základe marže a cieľa

9. Konzultácia nastavených kampaní pred spustením

II. Etapa – Optimalizácia
1. Optimalizácia vytvorených reklamných kampaní

2. Adaptácia cenových ponúk pre mobilné zariadenia

3. Úprava cien za kliknutie pre remarketingové publiká a publiká užívateľov na základe záujmov

4. Testovanie variant kópií reklamných textov

5. Úprava zhody kľúčových slov

6. Kontrola hodnoty skóre kvality kľúčových slov

7. Úprava textov pre zabezpečenie, čo najvyššej možnej hodnoty skóre kvality

8. Celkové úpravy v účte vedúce k maximálnej návratnosti investície do reklám

9. Reportovanie výsledkov a konzultácie

Viete mi poradiť, ktorý typ Google reklamy je pre môj projekt vhodný?
Na základe našich skúsenosti dokážeme určiť a odporučiť vám, ktorý typ Google reklamy bude pre dosiahnutie vášho cieľa najlepší. Vždy sa sústredíme na čo najnižšiu cenu za získanie novej objednávky a chránime vás pred nerentabilnými výdavkami na Google reklamu. Neváhajte sa na nás obrátiť ak si nie ste istý, aký typ reklamy by mohol pomôcť vášmu podnikaniu.

KONZULTÁCIA ONLINE MARKETINGU S EXPERTOM ZADARMO

Zistite ako môže vaše podnikanie rásť s využitím špičkového digitálneho marketingu.

Nezáväzná, 30 minútová konzultácia digitálneho marketingu.
Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte hovor ešte dnes

Komu pomáhame s Google reklamou

Firma Eko-Profit poskytujete komplexné služby v oblasti účtovníctva a mzdovej agendy. Vďaka personalizovanej Google reklame úspešne získava nových klientov z celého Slovenska.
Pre e-shop s fintess príslušenstvom sme v priebehu troch mesiacov novou štruktúrou Google textových kampaní a Google nákupov dosiahli zvýšenie počtu objednávok až o 290%.
Stabilnému austrálskemu e-shopu s profesionálnou vlasovou a pleťovou kozmetikou sme pomohli znížiť cenu za konverziu o 28% a medziročný počet konverzií narástol trojnásobne.
logo-qparts
E-shop, ktorý obsahuje vyše 28 000 produktov. Pomocou inteligentných Google nákupov sme dosiahli zvýšenie počtu objednávok o 174% a návratnosť investície ROAS je dlhodobo 1065%.