KOMPLEXNÁ GOOGLE REKLAMA

Zobrazte reklamu správnemu užívateľovi presne vo chvíli, keď potrebuje váš produkt alebo službu. Ceny za klik optimalizujeme pomocou automatizovaných pravidiel tak, aby bol bidding správne prispôsobený v každej chvíli, keď užívateľ zadá dopyt.


TEXTOVÁ REKLAMA NA GOOGLI, GOOGLE SHOPPING, GOOGLE REKLAMA V OBSAHOVEJ SIETI

Hodnotenie služieb StartupMarketing.sk
Pomohli sme už 234 e-shopom

STRATÉGIA GOOGLE REKLÁM

Úspech Google reklám spočíva v stanovení cieľov a spracovaní stratégie. Kombinujeme naše skúsenosti a odbornosť pre zlepšenie vášho podnikania.

TEXTOVÁ REKLAMA GOOGLE

Analýza kľúčových slov a zostavenie štruktúry reklamných kampaní. Automatické pravidlá pre maximalizáciu tržieb a minimalizáciu cien za nákup.

GOOGLE SHOPPING

Spustenie nákupných reklám vo vyhľádávacej sieti Google pomocou XML FEEDu. Vytvorenie a nastavenie Google Merchant Center účtu.

DYNAMICKÝ REMARKETING

Zobrazenie personalizovanej reklamy v obsahovej sieti návštevníkom alebo zákazníkom vášho webu na základe ich správania.

MERANIE KONVERZIÍ

Správne nastavenie merania akcií, ktoré sú pre váš projekt dôležité. Môže to byť nákup, odoslanie formulára, klik na tlačidlo alebo iná aktivita.

OPTIMALIZÁCIA GOOGLE REKLÁM

Reklamné kampane na Googli optimalizujeme s cieľom získania nových zákazníkov a zameraním na čo najvyššiu rentabilitu spustených reklám.

ŠPIČKOVÉ KNOW-HOW

Digitálna agentúra StartupMarketing je certifikovaným partnerom Googlu. Dokazuje to, že vytvárame a spravujeme reklamné kampane, ktoré podporujú rast e-shopov a firiem.


Online marketingová agentúra StartupMarketing je držiteľom odborného certifikátu Heureky a má vytvorené partnerstvá s poskytovateľmi e-shopových riešení.

ODBORNOSŤ

Tím certifikovaných odborníkov na digitálny marketing.

PROAKTIVITA

Aktívne vyhľadávame pre klientov nové možnosti, aby boli o krok pred konkurenciou.

PORADENSTVO

Počas spolupráce poskytujeme poradenstvo a konzultácie zadarmo.

KOMPLEXNOSŤ

Dodávame komplexné riešenia online marketingu navrhnuté pre vaše podnikateľské prostredie.

Manažment Google Ads, ktorý posunie vaše podnikanie na novú úroveň

Manažment reklamy na googli od StartupMarketing

Google reklama umožňuje cielenie na užívateľov, ktorí už sú pripravení nakupovať. S tímom expertom na google reklamu a správne nastavenou stratégiou dokážete dominovať vášmu odvetviu a zabezpečiť rast podnikania. Ako váš digitálny partner pripravíme silné google reklamné kampane, ktorých cieľom je maximalizovať počet objednávok a udržať pozitívnu návratnosť investície.

Manažment Google reklám od expertov zo StartupMarketing sa sústredí na škálovateľnosť. To znamená, že sa snažíme o udržanie alebo zvýšenie hrubej marže pri súčasnom zvyšovaní objemu predaja.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ak ste nenašli odpoveď, ktorú hľadáte napíšte alebo zavolajte nám, radi vám odpovieme.

Odpovede na časté otázky o Google reklame

KONZULTÁCIA ONLINE MARKETINGU S EXPERTOM ZADARMO

Zistite ako môže vaše podnikanie rásť s využitím špičkového digitálneho marketingu.


Nezáväzná, 30 minútová konzultácia digitálneho marketingu.
Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte hovor ešte dnes.


KOMU SME POMOHLI


Firma Eko-Profit poskytujete komplexné služby v oblasti účtovníctva a mzdovej agendy. Vďaka personalizovanej Google reklame úspešne získava nových klientov z celého Slovenska.

Pre e-shop s fintess príslušenstvom sme v priebehu troch mesiacov novou štruktúrou Google textových kampaní a Google nákupov dosiahli zvýšenie počtu objednávok až o 290%.

Stabilnému austrálskemu e-shopu s profesionálnou vlasovou a pleťovou kozmetikou sme pomohli znížiť cenu za konverziu o 28% a medziročný počet konverzií narástol trojnásobne.

E-shop, ktorý obsahuje vyše 28 000 produktov. Pomocou inteligentných Google nákupov sme dosiahli zvýšenie počtu objednávok o 174% a návratnosť investície ROAS je dlhodobo 1065%.

Kontakt

Odpovieme Vám
+421 948 114 238
whatsapp icon
Napíšte nám
info@startupmarketing.sk
StartupMarketing s.r.o.
IČO: 53631561