Prípadová štúdia Catwalk - zvýšenie konverzií o 262% - StartupMarketing

CATWALK sme znovu priniesli silu - nárast konverzií o 266%


Konkurencia v oblasti krásy a kozmetických výrobkoch je na každom trhu silná a zákazníci majú hromadu možností odkiaľ produkty nakúpia. V prípade Google Ads kampaní bolo dôležité vytvoriť novú štruktúru nájsť na trhu miesta, ktoré konkurencia nevyužíva.

O Spoločnosti


Logo spoločnosti Catwalk

Spoločnosť vznikla v roku 2004 kedy prevádzkovála 8 kamenných prevádzok s beauty produktmi. S vývojom digitalizácie spustili svoj prvý e-shop. Momentálne Catwalk poskytuje širokú škálu profesionálnej kozmetiky a beauty produktov v Austrálii. Ročne úspešne odošle 25 000 balíkov.


Začiatok spolupráce

Po migrácií e-shopu na nový CMS systém došlo k poklesu tržieb a straty aktívnych zákazníkov. Našou prioritou a hlavnou úlohou bolo zvýšiť obrat a znížiť cenu za konverziu v čo najkratšom čase.


Riešenie

Nosným prvkom pre čo najrýchlejšie získanie väčšieho počtu zákazníkov boli Google reklamy. Po analýze prebiehajúcich kampaní, sme definovali kritické miesta, ktoré sme okamžite opravili a zamerali sa na vytvorenie celkovej novej štruktúry textových, display ako aj nákupných kampaní.


Výsledky výkonnosti Google reklám po ročnej spolupráci s novou štruktúrou kampaní

Potom ako sme analyzovali konkurenciu, trh a taktiež definovali nové príležitosti sa nám podarilo zvýšiť počet konverzií o trojnásobne. Obrat spoločnosti vďaka Google reklamám narástol o 266%. Optimalizáciou a automatickými pravidlami pre sledovanie výkonnosti kľučových slov a kampaní sme znížili cenu za konverziu o 28%.

+266%

Zvýšenie obratu o 266%

3x

Trojnásobný nárast konverzií

-29%

Pokles ceny za konverziu o 29%

Chcete dosiahnuť rovnaký rast?

Ak vás oslovila naša práca a prípadová štúdia, ktorú ste si práve prečítali radi s vami zorganizujeme konzultáciu a preberieme možnosti zlepšenia výkonnosti aj vášho marketingu.


REFERENCIE

Kontakt

Odpovieme Vám
+421 948 114 238
Napíšte nám
info@startupmarketing.sk
Stretnime sa
Košice
Prešov
Sabinov