Prípadová štúdia Catwalk – zvýšenie konverzií o 262%

Úvodný obrázok pre prípadovú štúdiu spolupráce s e-shopom Catwalk.
  • Marek Pall
  • jan 16 2021

O spoločnosti

Spoločnosť vznikla v roku 2004 kedy prevádzkovala 8 kamenných prevádzok s beauty produktmi. S vývojom digitalizácie spustili svoj prvý e-shop. Momentálne Catwalk poskytuje širokú škálu profesionálnej kozmetiky a beauty produktov v Austrálii. Ročne úspešne odošle 25 000 balíkov.

Logo spoločnosti Catwalk

Začiatok spolupráce

Po migrácií e-shopu na nový CMS systém došlo k poklesu tržieb a straty aktívnych zákazníkov. Našou prioritou a hlavnou úlohou bolo zvýšiť obrat a znížiť cenu za konverziu v čo najkratšom čase.

Riešenie

Nosným prvkom pre čo najrýchlejšie získanie väčšieho počtu zákazníkov boli Google reklamy. Po analýze prebiehajúcich kampaní, sme definovali kritické miesta, ktoré sme okamžite opravili a zamerali sa na vytvorenie celkovej novej štruktúry textových, display ako aj nákupných kampaní.

Výkonnosť Google reklám v roku 2020 v porovnaní s rokom 2019

Potom ako sme analyzovali konkurenciu, trh a taktiež definovali nové príležitosti sa nám podarilo zvýšiť medziročný počet konverzií o 262%. Obrat spoločnosti vďaka Google reklamám narástol o 266%. Optimalizáciou a automatickými pravidlami pre sledovanie výkonnosti kľúčových slov a kampaní sme znížili cenu za konverziu o 28%.

+266%

Zvýšenie obratu o 266%

+262%

Nárast konverzií o 262%

-28%

Pokles ceny za konverziu o 28%

KONZULTÁCIA ONLINE MARKETINGU S EXPERTOM ZADARMO

Zistite ako môže vaše podnikanie rásť s využitím špičkového digitálneho marketingu.


Nezáväzná, 30 minútová konzultácia digitálneho marketingu.
Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte hovor ešte dnes.


KOMU POMÁHAME


E-shop Zdenkatri.sk má pestrú ponuku produktov pre deti. Zabezpečili sme prepojenie s predajcom Mall.sk a Heurekou. Cez systém Mergado sme upravili názvy kategórií.

E-shop, ktorý ponúka LED osvetlenie, moderné zásuvky a vypínače. Nastavili sme dynamický remarketing a spustili A/B testovanie. Výsledkom bola návratnosť investície 1300%.

Elektronický obchod s fintess príslušenstvom. V priebehu troch mesiacov sme novou štruktúrou Google textových kampaní a Google nákupov dosiahli zvýšenie počtu objednávok až o 290%.

Firma Eko-Profit poskytujete komplexné služby v oblasti účtovníctva a mzdovej agendy. Vďaka personalizovanej Google reklame úspešne získava nových klientov z celého Slovenska.


Kontakt

Odpovieme Vám
+421 948 114 238
whatsapp icon
Napíšte nám
info@startupmarketing.sk
Stretnime sa
Košice
Prešov
Sabinov