StartupMarketing: Platená reklama na Facebooku a Instagrame

FACEBOOK A INSTAGRAM REKLAMA

Sociálne siete sú najsilnejším nástrojom pre zlepšenie interakcie vašej značky a užívateľov. Na Facebooku a Instagrame nastavíme reklamné kampane pre vaše cieľové publikum a spustíme remarketing pre získanie nových objednávok. Ich výhodou je nižšia cena za klik, ako pri reklamách na iných online platformách.


Reklama na Facebooku a Instagrame

Hodnotenie služieb StartupMarketing.sk
Pomohli sme už 234 e-shopom

STRATÉGIA FB A IG REKLAMY

Na základe cieľov stanovíme najlepší typ reklamy pre Facebook a Instagram, rozpočet a časový horizont, v ktorom dokážeme dosiahnuť požadované výsledky.

CIEĽOVÉ PUBLIKUM

Analýza cieľového publika. Cielenie Facebook a Instagram reklamy na užívateľov podľa demografických údajov, záujmov, aktivity a zariadení, z ktorých sa pripájajú.

DYNAMICKÝ REMARKETING

Spustenie štandardného a dynamického remarketingu, inštalácia Facebook pixel kódu, nastavenie produktového katalógu. Spustenie personalizovaných reklám.

KREATÍVY A GRAFIKA

Úprava bannerov podľa požiadaviek reklamných kampaní na Facebooku alebo Instagrame. Spúšťame reklamu v rôznych formátoch carousel, banner, kolekcia alebo video.

A/B TEST

Spustenie rôznych kombinácií cieľových publík a formátov reklamy pre zaručenie, čo najefektívnejšie adresovanej reklamy a čo najnižšej ceny za klik a konverziu.

NÁVRATNOSŤ INVESTÍCIE A OPTIMALIZÁCIA

Sledovanie cien za kliknutie a efektivity reklám. Úpravy reklám, rozpočtov a publík podľa výkonnosti, vedúce k lepšej návratnosti investície

ODBORNOSŤ

Tím certifikovaných odborníkov na digitálny marketing.

PROAKTIVITA

Aktívne vyhľadávame pre klientov nové možnosti, aby boli o krok pred konkurenciou.

PORADENSTVO

Počas spolupráce poskytujeme poradenstvo a konzultácie zadarmo.

KOMPLEXNOSŤ

Dodávame komplexné riešenia online marketingu navrhnuté pre vaše podnikateľské prostredie.

KOMU SME POMOHLI


HairBodySkin je e-shop, ktorý sa zaoberá predajom beauty produktov. Správne nastavený pixel kód a katalóg produktov sú základom pre remarketing, ktorý je nosnou súčasťou stratégie reklamných kampaní.

E-shop, ktorý ponúka LED osvetlenie, moderné zásuvky a vypínače. Nastavili sme dynamický remarketing a spustili A/B testovanie. Výsledkom bola návratnosť investície 1300%.

Firma Panama Kuchyne je slovenský výrobca kuchýň. V dobe lockdownu sme dokázali zabezpečiť získanie záujemcov o novú kuchyňu reklamou na facebooku, ktorej cieľom bolo zbieranie kontaktov.

Mobilná aplikácia, kde si môžete objednať jedlo z rôznych reštaurácií. Pomocou originálnej Facebook a Instagram reklamy sme dosiahli zvýšenie povedomia a rýchly nárast objednávok v krátkom čase.

KONZULTÁCIA ONLINE MARKETINGU S EXPERTOM ZADARMO

Zistite ako môže vaše podnikanie rásť s využitím špičkového digitálneho marketingu.


Nezáväzná, 30 minútová konzultácia digitálneho marketingu.
Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte hovor ešte dnes.


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ak ste nenašli odpoveď, ktorú hľadáte napíšte alebo zavolajte nám, radi vám odpovieme.

Odpovede Online Marketingovej agentúry StartupMarketing.sk

Kontakt

Odpovieme Vám
+421 948 114 238
whatsapp icon
Napíšte nám
info@startupmarketing.sk
Stretnime sa
Košice
Prešov
Sabinov